Jeśli projektujesz logiczne i funkcjonalne makiety Lo-Fi, które odpowiadają na potrzeby użytkowników i poprawiają ich doświadczenia, przy czym potrafisz koordynować prace zespołu tak, aby Twoje makiety stały się funkcjonalnym projektem graficznym – to właśnie Ciebie szukamy!

Co oferujemy?

  • Pracę dla jednej z największych niezależnych grup marketingowych w Polsce o ugruntowanej pozycji
  • Pracę dla topowych marek, w kreatywnym zespole w branży o wielkim potencjale wzrostu i możliwość osiągania ambitnych celów – sky is the limit!
  • Realna możliwość rozwoju i szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzeni
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, słodkie poniedziałki, możliwość uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach rozwijających kompetencje etc
  • Środowisko pracy, w którym Twój feedback jest ważny i ma realne przełożenie na usprawnianie procesów i budowanie coraz lepszego środowiska pracy

Czym będzie zajmował się UX Designer w V&P?

  • Od początku uruchomienia projektu, będziesz uczestniczyć w spotkaniach briefingowych i procesie strategicznym, poznając kontekst całego projektu i cele biznesowe klienta
  • Koordynując prace zespołu projektowego, będziesz odpowiadać za finalny kształt kreacji przygotowanej na bazie Twoich makiet

Zakres obowiązków:

  • Analiza benchmarków, trendów panujących w danej branży i rozwiązań funkcjonujących u konkurencj do procesu strategiczno-kreatywnego
  • Przygotowanie audytów użyteczności i funkcjonalności
  • Budowa customer journey map oraz person
  • Prototypowanie z uwzględnieniem w procesie projektowym elementów takich jak: mapa stron, scenariusze (task flows, user flows), interaktywność designu, architektura informacji
  • Odpowiedni briefing oraz koordynacja prac copywritera i UI Designera
  • Przygotowanie makiet strukturalnych dla developera wraz z opisem funkcjonalności
  • Rekomendowanie i projektowanie testów A/B

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku UX Designera w agencji reklamowej/agencji interaktywnej, dla klientów korporacyjnych i możesz pochwalić się portfolio swoich projektów
  • Znajomość i doświadczenie w pracy, w narzędziach: Sketch / Figma / Xd / Axure, InVisio lub w podobnych narzędziach
  • Duża świadomość rozwiązań technologicznych/funkcjonalnych do wykorzystania w projekcie
  • Umiejętność korzystania z dostarczonych przez analityka danych (HotJar, Google Analytics)
  • Komunikatywny angielski (poziom min. B1)

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w przygotowywaniu prezentacji/materiałów na warsztaty UX z klientem oraz doświadczenie w prowadzeniu takich warsztatów
  • Podstawowa znajomość HTML, CSS
  • Podstawowa znajomość narzędzi typu GA, HotJar
  • Doświadczenie w modelowaniu procesów z użyciem BPMN lub UML
  • Doświadczenie w user testing

Interesujące? Aplikuj!

NIE ZNALAZŁEŚ PASUJĄCEJ OFERTY?

ZMIEŃ TO!

Napisz do nas!

POROZMAWIAJMY O KONWERSJI

Katarzyna Radecka k.radecka@vip.com.pl
Biuro agencja@vip.com.pl

ul. Nehringa 10, 60-247 Poznań

61 866 26 63

ul. Emilii Plater 28, 00-688 Warszawa

Jesteśmy grupą