W związku z dynamicznym rozwojem Agencji poszukujemy do pracy do biura w Poznaniu SENIOR ACCOUNT MANAGER’a

WYMAGANIA

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w agencji reklamowej na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • Potwierdzone doświadczenie i sukcesy zawodowe rozumiane jako rozwój prowadzonych Klientów z obustronną korzyścią
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Samodzielność, rzetelność, chęć samorozwoju
  • Umiejętności z zakresu prowadzenia projektów, dobra organizacja czasu i pracy
  • Umiejętności kierowania zespołem i odpowiedzialność za jego rozwój
  • Znajomość marketingu, narzędzi komunikacji (w szczególności digital) i najnowszych trendów w takim stopniu, aby móc zrozumieć perspektywę Klienta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Generowanie biznesu poprzez budowanie długotrwałych relacji z Klientami na bazie zrozumienia jego biznesu i „ściągania” problemów z głowy Klientów, a przez to rozwój biznesu Agencji
  • Pełnienie roli lidera projektów i dbanie o jakość ich realizacji.
  • Odpowiedzialność za kontrolę kosztów i marżowość projektów
  • W razie potrzeby realizowanie procesów new biznesowych – pozyskiwanie Klientów

NASZA OFERTA

  • Praca w jednej z największych niezależnych Agencji Reklamowych w Polsce o ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowo motywujący system premiowy
  • Realny wpływ na końcowy kształt produktów Agencji
  • Możliwość uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach rozwijających kompetencje
  • Pozytywna atmosfera pracy, w której możesz budować relacje z kolegami w oparciu o wzajemny szacunek, ale również możliwość przechodzenia na wyższe poziomy integracji 😉

Aby wziąć udział w rekrutacji, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail zawierającej CV na adres rekrutacja@vip.com.pl

W tytule wiadomości wpisz stanowisko, na które rekrutujesz. W stopce CV zamieść następującą formułę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Interesujące? Aplikuj

NIE ZNALAZŁEŚ PASUJĄCEJ OFERTY?

ZMIEŃ TO! WYŚLIJ SWOJE CV na rekrutacja@vip.com.pl

Napisz do nas

POROZMAWIAJMY O KONWERSJI

Katarzyna Radecka k.radecka@vip.com.pl
Biuro agencja@vip.com.pl

ul. Nehringa 10, 60-247 Poznań

+48 605 318 730

61 866 26 63

ul. Emilii Plater 28, 00-688 Warszawa

Jesteśmy grupą