Lubisz pisać, szukasz niestandardowych rozwiązań i masz głowę otwartą na nowe trendy? Super!

Zapraszamy do nas, bo w związku z dynamicznym rozwojem agencji poszukujemy do pracy w biurze w Poznaniu PR MANAGERA.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • opracowanie i realizacja strategii PR ukierunkowanej na budowanie świadomości marki agencji i jej klientów
  • budowanie i utrzymywanie relacji z mediami branżowymi
  • dbanie o publikacje w prasie i online
  • przygotowanie i dystrybucja materiałów prasowych, przesyłek kreatywnych
  • zarządzanie kanałami social media (FB + LI) agencji, w tym planowanie i tworzenie contentu
  • opracowywanie zestawień i raportów
  • realizowanie procesów new biznesowych – w dłuższej perspektywie rozbudowa zespołu PR w zakresie obsługi i pozyskania klientów

WYMAGANIA

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • portfolio pełne ciekawych realizacji i niestandardowych pomysłów, zwieńczonych sukcesem
  • łatwość pisania z wyczuciem i kreatywnością
  • ugruntowane relacje z mediami, szczególnie branżowymi
  • znajomość najnowszych trendów PR-owych w takim stopniu, aby móc przygotować ciekawe propozycje dla klienta
  • doświadczenie w zarządzaniu kanałami SM
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • dobra organizacja czasu i pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu wystarczającym do swobodnej pracy po angielsku

NASZA OFERTA

  • praca w jednej z największych niezależnych agencji reklamowych w Polsce o ugruntowanej pozycji
  • umowa o pracę lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • realny wpływ na działania dla klientów agencji
  • pozytywna atmosfera pracy, w której możesz budować relacje z kolegami w oparciu o wzajemny szacunek, ale również możliwość przechodzenia na wyższe poziomy integracji 😉

Aby wziąć udział w rekrutacji, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail zawierającej CV na adres rekrutacja@vip.com.pl

W tytule wiadomości wpisz stanowisko, na które rekrutujesz. W stopce CV zamieść następującą formułę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Pełna informacja dotycząca przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji zawarta jest w KLAUZULI REKRUTACYJNEJ.

Interesujące? Aplikuj!

NIE ZNALAZŁEŚ PASUJĄCEJ OFERTY?

ZMIEŃ TO! WYŚLIJ SWOJE CV na rekrutacja@vip.com.pl

Napisz do nas

POROZMAWIAJMY O KONWERSJI

Katarzyna Radecka k.radecka@vip.com.pl
Biuro agencja@vip.com.pl

ul. Nehringa 10, 60-247 Poznań

61 866 26 63

ul. Emilii Plater 28, 00-688 Warszawa

Jesteśmy grupą