TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Strategia
    • Będziesz uczestniczył(a) w procesie kreowania strategii, współpracując z działem strategii, kreacji i project managementu. Do Twoich zadań będzie należało:
      • Przygotowywanie strategii marketing automation dla kluczowych klientów V&P z uwzględnieniem tworzenia ścieżek nurturingowych, kampanii lead generation, scenariuszy marketingowo-sprzedażowych oraz spersonalizowanej komunikacji (e-mail marketing, dynamiczne treści on-site)
      • Monitorowanie otoczenia konkurencyjnego i rynku branży klientów V&P – przygotowywanie analiz do wykorzystywania w procesie strategiczno-kreatywnym
      • Opracowywanie testów A/B w celu optymalizacji prowadzonych działań
      • Planowanie integracji stron WWW z systemami marketing automation, tworzenie założeń do budowy reguł segmentacji klientów
      • Przygotowywanie i prezentowanie materiałów ze strategią działań MA – bezpośredni kontakt z klientami V&P
  • Rozwój działu MA
    • Będziesz odpowiedzialny(-lna) za tworzenie i rozwój zespołu marketing automation w V&P:
      • Budowę zespołu marketing automation w organizacji oraz jego rozwój – zapewnienie odpowiednich szkoleń i certyfikacji
      • Dbałość o zapewnienie narzędzi marketing automation koniecznych do realizacji strategii dla klientów V&P – nawiązywanie współpracy z dostawcami narzędzi
  • Rozliczanie i nadzór prac zespołu
    • Będziesz odpowiedzialny(-lna) za zarządzanie zespołem marketing automation i dbanie o:
      • Obsługę klienta – odpowiedzialność za bezpośredni kontakt z klientem w ramach prowadzonych projektów marketing automation
      • Zarządzanie zespołem marketing automation – nadzór nad harmonogramem/terminowością i jakością prowadzonych przez zespół prac
      • Briefing zespołu oraz odpowiedzialność za finalny produkt przygotowany przez zespół
      • Raportowanie efektów prowadzonych przez zespół marketing automation działań oraz budowanie rekomendacji dalszych optymalizacji (współpraca z działem analiz)
      • Rozliczanie prac zespołu – raportowanie realizacji budżetów i pilnowanie rentowności prac działu marketing automation

NASZE WYMAGANIA

  • Przynajmniej 3-5 lat doświadczenia w pracy w obszarze marketing automation, w tym 1-2 lat na stanowisku managerskim
  • Silnych kompetencji strategicznych – doświadczenia w pracy z briefem i przygotowywaniem prezentacji strategicznych
  • Umiejętności analitycznego myślenia i znajomości podstawowych narzędzi analitycznych, np. Google Analytics
  • Podstawowej znajomości języków HTML, CSS i doświadczenia w pracy z programistami
  • Ogólnej wiedzy z obszarów digital: kampanie mediowe, SEO, User Experiance, Social Media
  • Doświadczenia w pracy z korporacyjnymi klientami
  • Operacyjnego doświadczenia w realizacji kampanii marketing automation, pracy w systemach CRM i w narzędziach marketing automation
  • Podejścia biznesowego – wyznaczania i realizacji KPI
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2

OFERUJEMY

  • Bycie częścią zespołu kreatywnych profesjonalistów z wizją, którzy rozwijają i tworzą unikalne środowisko pełne pasji i humoru. Zespołu, w którym panuje świetna atmosfera!
  • Miejsce pracy, w którym będziesz mógł/mogła realizować swoje pomysły oraz w pełni samodzielnie odpowiadać za powierzone projekty
  • Możliwość osiągania ambitnych celów – sky is the limit!
  • Pracę dla jednej z największych niezależnych Grup Marketingowych w Polsce o ugruntowanej pozycji
  • Pracę w kreatywnym zespole w branży o wielkim potencjale wzrostu
  • Pakiet benefitów: opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, możliwość uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach rozwijających kompetencje etc.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dowolną formę zatrudnienia

Aby wziąć udział w rekrutacji, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail zawierającej CV na adres rekrutacja@vip.com.pl

W tytule wiadomości wpisz stanowisko, na które rekrutujesz. W stopce CV zamieść następującą formułę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Pełna informacja dotycząca przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji zawarta jest w KLAUZULI REKRUTACYJNEJ.

Interesujące? Aplikuj!

NIE ZNALAZŁEŚ PASUJĄCEJ OFERTY?

ZMIEŃ TO!

Napisz do nas!

POROZMAWIAJMY O KONWERSJI

Katarzyna Radecka k.radecka@vip.com.pl
Biuro agencja@vip.com.pl

ul. Nehringa 10, 60-247 Poznań

61 866 26 63

ul. Emilii Plater 28, 00-688 Warszawa

Jesteśmy grupą