To oferujemy:

  • Bycie częścią zespołu kreatywnych profesjonalistów z wizją, którzy rozwijają i tworzą unikalne środowisko pełne pasji i humoru. Zespołu, w którym panuje świetna atmosfera!
  • Miejsce pracy, w którym będziesz mógł/mogła realizować swoje pomysły oraz w pełni samodzielnie odpowiadać za powierzone projekty
  • Możliwość osiągania ambitnych celów – sky is the limit!
  • Pracę dla jednej z największych niezależnych Grup Marketingowych w Polsce o ugruntowanej pozycji
  • Możliwość rozwoju w innych kierunkach
  • Pracę w kreatywnym zespole w branży o wielkim potencjale wzrostu
  • Pakiet benefitów: opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, możliwość uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach rozwijających kompetencje etc.

Twój zakres obowiązków:

  • Przede wszystkim – obsługa CMS – publikacja aktualności, aktualizacje na stronach (np. content, grafika), zmiany na froncie strony z poziomu CMS – stron klientów i własnych (V&P) pod okiem Project Managera
  • Testy funkcjonalności przed go live serwisu – tworzenie przypadków testowych (scenariusze testowania) wraz ze współpracą z PM-em, przeprowadzenie testów i przygotowanie raportu
  • Monitoring stron WWW klientów, utrzymywanych przez V&P w ramach obsługi – aktualność SSL, zabezpieczenia, funkcjonalności API (monitoring błędów)
  • Administrowanie stron WWW: nadawanie dostępów, tworzenie kont użytkowników
  • Współpraca z teamami: Analityków, PM-ów, Specjalistów Marketing Automation
  • Wykonywanie testów poprawności integracji systemu CMS z Salesforce (testowanie obiektów: rejestracja, logowanie, wypełnienie formularza itp., weryfikacja logów) według instrukcji Specjalisty Salesforce
  • Udział w testowaniu ścieżek komunikacji w Salesforce Pardot / Marketing Cloud
  • Kontakt z developerami

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze CMS np. WordPress albo Adobe Experience Manager
  • Podstawowa wiedza z zakresu HTML, CSS
  • Język angielski min. B2
  • Doświadczenie w pracy zespołowej

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi do audytu SEO
  • Doświadczenie w pracy w narzędziu Salesforce
  • Podstawowa znajomość narzędzi: Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console

Jeśli nie spełniasz wszystkich wymogów na to stanowisko, a mimo to czujesz, że jesteś odpowiednim kandydatem – otwartym na rozwijanie swoich kompetencji – zaaplikuj.

Pełna informacja dotycząca przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji zawarta jest w KLAUZULI REKRUTACYJNEJ.

Interesujące? Aplikuj!

NIE ZNALAZŁEŚ PASUJĄCEJ OFERTY?

ZMIEŃ TO! WYŚLIJ SWOJE CV na rekrutacja@vip.com.pl

Napisz do nas

POROZMAWIAJMY O KONWERSJI

Katarzyna Radecka k.radecka@vip.com.pl
Biuro agencja@vip.com.pl

ul. Nehringa 10, 60-247 Poznań

61 866 26 63

ul. Emilii Plater 28, 00-688 Warszawa

Jesteśmy grupą