W związku z chęcią dynamicznego rozwoju działu digital poszukujemy do biura w Poznaniu:

WYMAGANIA

  • Udokumentowane doświadczenie i sukcesy na stanowisku head of digital lub podobnym
  • Bardzo dobra znajomość świata digital – szczególnie media buying, data analytics oraz web oraz app development.
  • Wizjonerskie i prorozwojowe podejście w zarządzaniu
  • Chęć testowania nowych technologii, rozwiązań i podejmowania uzasadnionego ryzyka
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i entuzjazm
  • „Can do” attitude – nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, a uważasz, że możesz aplikuj!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Rozwój działu digital – wzmocnienie obecnych kompetencji oraz wkroczenie w nowe kanały marketingu cyfrowego oraz media buying
  • Nadzór nad procesami w teamie – dbanie o jakość finalnych działań
  • Współtworzenie i nadzór nad realizacją strategii działań Agencji
  • Nawiązywanie relacji z potencjalnymi Klientami Agencji na bazie zrozumienia ich biznesu
  • Praca stacjonarna w biurze w Poznaniu łączona z wyjazdami do klientów (głównie Warszawa).

NASZA OFERTA

  • Praca w jednej z największych niezależnych Agencji Reklamowych w Polsce o ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realny wpływ na końcowy kształt produktów Agencji
  • Możliwość uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach rozwijających kompetencje
  • Pozytywna atmosfera pracy, w której możesz budować relacje z kolegami w oparciu o wzajemny szacunek, ale również możliwość przechodzenia na wyższe poziomy integracji 😉

Aby wziąć udział w rekrutacji, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail zawierającej CV na adres rekrutacja@vip.com.pl

W tytule wiadomości wpisz stanowisko, na które rekrutujesz. W stopce CV zamieść następującą formułę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Interesujące? Aplikuj

NIE ZNALAZŁEŚ PASUJĄCEJ OFERTY?

ZMIEŃ TO! WYŚLIJ SWOJE CV na rekrutacja@vip.com.pl

Napisz do nas

POROZMAWIAJMY O KONWERSJI

Katarzyna Radecka k.radecka@vip.com.pl
Biuro agencja@vip.com.pl

ul. Nehringa 10, 60-247 Poznań

+48 605 318 730

61 866 26 63

ul. Emilii Plater 28, 00-688 Warszawa

Jesteśmy grupą