Czym zajmuje się Digital Project Manager w V&P?

  1. Digital Project Manager w V&P jest odpowiedzialny za skuteczne zrealizowanie projektów digital opartych głównie na tworzeniu i rozwoju serwisów oraz aplikacji.
  2. Digital PM obsługuje projekty kompleksowo, w zależności od wymagań klienta, współpracując i wdrażając w projektach: kampanie marketing automation, paid media, strategię SEO, WEB analitykę, przygotowując badania UX, dlatego wymagana jest od niego znajomość tych obszarów w zakresie pozwalającym na rekomendację dostarczenia klientowi takich usług oraz briefowanie zespołu specjalistów z danych obszarów.
  3. Digital PM odpowiada za koordynację zarówno prac projektowych wewnątrz organizacji, jak i bezpośrednio współpracując z klientem oraz zewnętrznymi partnerami, będąc tym samym liderem całego projektu.

ZADANIA DIGITAL PROJECT MANAGERA W PRACY NA PROJEKCIE:

A. Dbałość o standardy prowadzenia projektu i dokumentację projektową

  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji projektowej z uwzględnieniem takich elementów jak: scope, harmonogram, kosztorys
  • planowanie jakości i zarządzanie ryzykiem
  • dbałość o rentowność projektu i terminową realizację (przygotowanie kosztorysu i harmonogramu)
  • monitorowanie i raportowanie efektów realizowanych projektów

B. Zarządzanie zespołem projektowym

  • briefing zespołu projektowego i ustalanie priorytetów
  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych przez zespół zadań zgodnie z harmonogramem, zaplanowaną jakością i dostępnym budżetem projektowym
  • nadzorowanie procesu projektowego (UX/UI) i produkcyjnego – współpraca z developerem – brief techniczny, opis funkcjonalności

C. Obsługa klienta

  • bezpośredni kontakt z klientem
  • dbałość o jakość obsługi klienta i dostarczanych klientowi produktów oraz usług
  • przygotowywanie prezentacji i prowadzenie spotkań w ramach prowadzonego projektu

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS JEŚLI POSIADASZ KOMPETENCJE I DOŚWIADCZENIE PRZY REALIZACJI WYŻEJ OPISANYCH ZADAŃ A DODATKOWO:

  • Masz doświadczenie w bezpośrednim zarządzaniu projektami digital/IT w agencji reklamowej/agencji interaktywnej, dla klientów korporacyjnych i możesz pochwalić się portfolio swoich projektów – min. 3 lata
  • Znasz techniczne etapy uruchomienia strony www, aplikacji mobilnej
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B2
  • Interesujesz się nowościami technologicznymi
  • Znasz narzędzia: GA, GTM, HotJar i rozumiesz potrzeby ich wdrożenia
  • Znasz zagadnienia digital – e-commerce, SEO, kampanie mediowe, user experience, marketing automation, WEB analityka
  • Umiesz pracować w zespole i delegować zadania

CO MOŻEMY TOBIE ZAOFEROWAĆ?

Pracę dla topowych marek, w kreatywnym zespole w branży o wielkim potencjale wzrostu i możliwość osiągania ambitnych celów – sky is the limit!

Wyjazdy i spotkania integracyjne. Lubimy to!

  • Pracę w modelu hybrydowym lub zdalnym
  • Dowolną formę zatrudnienia
  • Ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach rozwijających kompetencje

Środowisko pracy, w którym Twój feedback jest ważny i ma realne przełożenie na usprawnianie procesów 😊 Dołącz do nas!

Interesujące? Aplikuj!

NIE ZNALAZŁEŚ PASUJĄCEJ OFERTY?

ZMIEŃ TO!

Napisz do nas!

POROZMAWIAJMY O KONWERSJI

Katarzyna Radecka k.radecka@vip.com.pl
Biuro agencja@vip.com.pl

ul. Nehringa 10, 60-247 Poznań

61 866 26 63

ul. Emilii Plater 28, 00-688 Warszawa

Jesteśmy grupą