Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielne opracowywanie i wdrażanie nowych raportów lub edycja istniejących przy użyciu narzędzia Power BI
  • Przygotowywanie złożonych analiz, przedstawianie wniosków i rekomendacja wypracowanych rozwiązań
  • Optymalizacja i automatyzacja procesów i narzędzi do analizy oraz raportowania
  • Tworzenie modeli danych pozwalających na integrację z zewnętrznych systemów

Nasze wymagania:

  • Umiejętności analitycznego myślenia, analizowania hipotez marketingowych i sprzedażowych
  • Minimum 2 lat doświadczenia w analityce danych i wykorzystaniu narzędzi raportowych
  • Dobrej znajomości systemów BI np. Power BI, Tableau – minimum rok doświadczenia w pracy na narzędziu, znajomość języka DAX na poziomie średniozaawansowanym
  • Odpowiedzialności, skrupulatności, przyłożenia do detali
  • Zaawansowanej znajomości Excel

Mile widziane:

  • Znajomość języka programowania python lub R
  • Znajomość SQL
  • Wiedza i zainteresowania zagadnieniami z zakresu digital marketingu w kontekście analizy wyników
  • Znajomość programów Marketing Automation – Sales Force (Pardot, Marketing Cloud) lub chęć nauki

To oferujemy:

  • Pracę dla międzynarodowych klientów w jednej z największych niezależnych agencji reklamowych w Polsce
  • Pracę w zespole profesjonalistów z wizją, którzy rozwijają i tworzą unikalne kreatywne środowisko pełne pasji i humoru. W zespole, w którym panuje świetna atmosfera!
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dowolną formę zatrudnienia
  • Ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną

W stopce CV zamieść następującą formułę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Pełna informacja dotycząca przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji zawarta jest w KLAUZULI REKRUTACYJNEJ.

Interesujące? Aplikuj!

NIE ZNALAZŁEŚ PASUJĄCEJ OFERTY?

ZMIEŃ TO! WYŚLIJ SWOJE CV na rekrutacja@vip.com.pl

Napisz do nas

POROZMAWIAJMY O KONWERSJI

Katarzyna Radecka k.radecka@vip.com.pl
Biuro agencja@vip.com.pl

ul. Nehringa 10, 60-247 Poznań

61 866 26 63

ul. Emilii Plater 28, 00-688 Warszawa

Jesteśmy grupą