Zakres obowiązków:

  • przygotowanie treści na strony na etapie projektowym, przy budowaniu architektury strony
  • współpraca z PM-em i UX, UI Designerami
  • przygotowanie treści do mailingów i budowanie propozycji wariantów do testów A/B
  • wykorzystanie popupów na stronie
  • wyznaczenie odpowiednich miejsc w architekturze i przygotowanie komunikatów w kontekście wsparcia realizacji celów

Wymagania:

  • znajomość zagadnień DCJ, Journey Mapping. Tworzenie na podstawie tej wiedzy copy strukturalnego stron – projektowanie ścieżek użytkownika w oparciu o content
  • wiedza, zainteresowanie i znajomość trendów w obszarach UX i UI
  • znajomość podstawowych funkcjonalności technicznych do wykorzystania przy budowie strony: np. kotwica, button, accordion, karuzela oraz umiejętność ich wykorzystania przy budowaniu treści
  • umiejętność zasad tworzenia krótkiego CTA, krótkich konwertujących treści
  • podstawowe rozumienie zasad SEO – podstawy H1-H3, metatagi, keywords
  • Znajomość lub chęć nauki narzędzi typu Hot Jar w zakresie korzystania z narzędzia do analizy ruchu na stronie (mapy ciepła, klik mapy, nagrania sesji) oraz kreatywne wykorzystanie jego komponentów funkcjonalnych – takich jak ankiety, pytania otwarte

Mile widziane:

  • doświadczenie w User testing
  • znajomość podstaw html, css
  • korzystanie z narzędzi SEO w zakresie sprawdzania keywords – planner słów klczowych, Senuto
  • znajomość Google Analytics

MIEJSCE PRACY: Jesteśmy z Poznania i najlepiej jak też jesteś, jednak jesteśmy bardzo elastyczni ,-))

Bardzo prosimy o aplikacje osób spełniających oczekiwane kryteria

W stopce CV zamieść następującą formułę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Pełna informacja dotycząca przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji zawarta jest w KLAUZULI REKRUTACYJNEJ.

Interesujące? Aplikuj!

NIE ZNALAZŁEŚ PASUJĄCEJ OFERTY?

ZMIEŃ TO! WYŚLIJ SWOJE CV na rekrutacja@vip.com.pl

Napisz do nas

POROZMAWIAJMY O KONWERSJI

Katarzyna Radecka k.radecka@vip.com.pl
Biuro agencja@vip.com.pl

ul. Nehringa 10, 60-247 Poznań

61 866 26 63

ul. Emilii Plater 28, 00-688 Warszawa

Jesteśmy grupą